MatbetArchiwum News - Matbet

News

2020

Showroom ma już rok !

Już cały rok jesteśmy z Wami na ul. Batorowskiej 15. Zapraszamy serdecznie po nasze elementy ze stałego asortymentu jak i realizacje Waszych betonowych marzeń ! Co chwile coś nowego dokładamy żeby Was cały czas zaskakiwać !

 

Covid – 19

Jesteśmy z Wami wszystki-mi zachowując odpowiednie zasady ! Jeśli boisz się przyjść do Biura firmy Matbet lub do showroomu, wszytsko dla Ciebie możemy załatwić telefonicznie lub mailowo ! jesteśmy w tym razem 🙂 

Showroom:

matdeco@matbet.pl telefon 884-200-464

Biuro Matbet

biuro@matbet.pl telefon 61 8 146 146  lub 604-140-013

Wielkanoc 2020

2019

Boże Narodzenie 2019

Wszystkim naszym klientom, kontrahentom, współpracownikom i przyjaciołom, życzymy pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Talex open 2019

Jak co roku Firma Matbet była jednym ze sponsorów Poznańskiego turnieju Talex Open.  XX Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie – Talex Open 2019 właśnie dobiegły końca. Najlepszym tenisistą turnieju został rozstawiony z numerem 5 Vaclav Safranek z Czech, który pokonał w finale reprezentanta Ekwadoru Diego Hidalgo 6-3 6-2. Mateusz Kowalczyk i Piotr Matuszewski zostali triumfatorami XX Międzynarodowych Mistrzostw Wielkopolski w Tenisie Talex Open 2019 w grze podwójnej.

 

Oficjalne otwarcie SHOWROOM’u MATdeco

Choć Showroom otwarty jest od początku czerwca do oficjalnego otwarcia chcieliśmy się przygotować i zrobiliśmy je 3 lipca 2019 r. Zaproszeni zostali przyjaciele MATBETu i marki MATdeco, przedstawiciele firm, które współdziałały z nami przy powstawaniu i aranżacji Showroomu, architekci i miłośnicy betonowych rozwiązań.

Oficjalne otwarcie musiało nastąpić, jak symboliczne przecięcie wstęgi. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z naszymi produktami, zobaczyć je na żywo, dotknąć i przekonać się jak niepowtarzalny efekt powstaje gdy zastosuje się we wnętrzach (i na zewnątrz) beton.

Podczas przyjęcia można było posłuchać muzyki znakomitego kompozytora i aranżera – saksofonisty Jana Adamczewskiego. Swoją obecnością zaszczycił nas także somelier Piotr Gonciarz, dla którego świat win nie ma żadnych tajemnic, a goście mogli skosztować po lampce wina wybranego specjalnie na tą okazję.

Zapraszamy do SHOWROOM’u także Państwa – jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Co prawda nie podajemy na co dzień wina, ale jesteśmy przekonani, że piękno i prostota naszych wnętrz miło Was zaskoczy!

   
     

 

 

 

 

Showroom marki MATdeco już otwarty !

        

   Od początku czerwca działa już nasz Showroom MATdeco na ulicy Batorowskiej 15 w Wysogotowie. Mogą tu Państwo zobaczyć jak w aranżacji wyglądają nasze płyty ścienne, blaty kuchenne, stoły, donice i wiele innych.. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.matdeco.pl, jednak zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca.
   Aranżacje wnętrz przygotowaliśmy sami we współpracy z lokalnymi firmami w kwestii wyposażenia (m.in. Art-abażur – oświetlenie, Black Red White S.A. – meble tapicerowane, BallDesign Martyniec – meble i dodatki z konstrukcją stalową, Ridex – zasłony). 

XX JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZTUKI NASZYCH DZIECI za nami !

Jak zawsze, jak co roku firma Matbet wspierała Festiwal Sztuki Naszych Dzieci który 4 kwietnia odbyła się w Centrum Kultury Zamek.

Dzieci wykazały się dużą kreatywnością a tematem przewodnim było ” Jak nie MY to kto”

 

https://www.facebook.com/watch/?v=2063660337261523

Wielkanoc 2019

2018

Boże Narodzenie 2018

Święta coraz bliżej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów z betonu.

www.matdeco.pl

DEKORACJE 2018

 

     

MATDECO – ELEMENTY Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 1918-2018

Talex Open 2018 – XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie

Matbet poraz kolejny wspierał Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie –  Talex Open 2018.

      

 

MATBET BETONOWA MARKA

XIX Festiwal Sztuki Naszych Dzieci

W dniu 5 kwietnia 2018 r. w CK Zamek odbył się XIX Festiwal Sztuki Naszych Dzieci. Prezentacje sceniczne i zmagania artystów z niepełnosprawnościami były spięte wspólną klamrą hasła tegorocznego Festiwalu – „KOCHAM PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”. Firma Matbet od wielu lat wspiera ten Festiwal. Nie mogło nas zabraknąć i tym razem. Serdeczne gratulacje dla wszystkich występujących na scenie! 

MATBET w stylu lat 80 w TV :)

2017

Boże Narodzenie 2017

MATBET ZWIERZAKOM

Miesiąc grudzień jest czasem, kiedy przygotowujemy się na Boże Narodzenie, ale też bardziej niż zwykle pamiętamy i pomagamy tym, którzy potrzebują naszej pomocy a sami nie mogą się o nią upomnieć. Dlatego już 3 raz z rzędu pragniemy zaangażować się w pomoc i prosić Was, żebyście okazali swoją szczodrość wobec tych najmniejszych – zwierzaków.

Jako cegiełkę przekazujemy nasz wspaniały kalendarz na rok 2018.

Jak zaangażować się w akcję?
Wpłatą na konto fundacji 30 zł ( to jest kwota minimalna, ale można przeznaczyć więcej ) i przesłaniem potwierdzenia na maila
biuro@matbet.pl wraz z danymi do wysyłki. A my w zamian wysyłamy Wam nasz kalendarz.

Liczymy, że bardzo chętnie i szczodrze wesprzecie naszą akcję !

Z góry dziękujemy w imieniu swoim i fundacji za okazane serce zwierzakom 🙂

Dane do przelewu:
Fundacja NaszeZoo.pl
ul. Kopanina 54/56, 60-105 Poznań
BZ WBK 87 1090 1463 0000 0001 3309 2844
w tytule: „MATBET ZWIERZAKOM”

 

30 lecie Matbetu

15 grudnia 2017 r. w Hotelu HP Park odbyła się uroczystość z okazji 30-lecia firmy Matbet, połączona ze spotkaniem wigilijnym. Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Jan Grabkowski – Starosta Poznański, Tadeusz Czajka – Wójt Gminy Tarnowo Podgórne, Dyrektor Wielkopolskiego Klubu Kapitału – Henryk Judkowiak, Zenon Kierczyński – Dyrektor Zarządu Wielkopolskiej Izby Budownictwa, Prof. dr hab. inż. Józef Jasiczak z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, a także liczne grono przedstawicieli firm, przedsiębiorstw i spółek współpracujących z firmą Matbet. Nie zabrakło oczywiście przyjaciół i pracowników firmy oraz rodziny – seniora rodu Tadeusza Banaszyka, żony Tomasza, Anity oraz dzieci: Agaty z mężem, Nastazji i Mateusza.

Wszystkich serdecznie powitał Gospodarz uroczystości Jubileuszowej – mgr inż. Tomasz Banaszyk – właściciel firmy, Prezes Zarządu, Członek WKK. W swoim przemówieniu podziękował pracownikom, rodzinie, a także kontrahentom za wieloletnie zaufanie i współpracę. Żartobliwie opowiedział o czasach przeszłych oraz o początkach firmy. Przemówienie zakończone zostało życzeniami świąteczno – noworocznymi. Jubileuszowe życzenia złożyli m.in. Starosta Poznański Jan Grabkowski, Zenon Kierczyński z Wielkopolskiej Izby Budownictwa oraz Tadeusz Czajka – Wójt Gminy Tarnowo Podgórne. Podsumowaniem oficjalnej części było wyświetlenie najnowszego filmu stworzonego specjalnie na rocznicę 30-lecia firmy, która w dynamiczny sposób pokazała czym zajmuje się firma. Gościem specjalnym, który rozbawił swoim występem Jubileusz był znakomity aktor i komik – Cezary Pazura. To jednak nie był koniec atrakcji. Goście mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, na specjalnie na tą okazje przygotowanej „ściance” z prezesem Tomaszem Banaszykiem. Swoimi występami czas umilali – znakomity saksofonista Jan Adamczewski oraz tancerki z zespołu Fabulous Anima. Na sam koniec zostały wylosowane specjalne nagrody od marki Matdeco, która jest nową linią produkcyjną firmy Matbet, zajmującą się elementami z betonu architektonicznego. Na ekranach przez całą uroczystość były wyświetlane unikatowe zdjęcia z 30 lat firmy Matbet. Całą uroczystość poprowadził znakomity konferansjer Sławomir Weihs.

Link do filmu promującego 30 lecie Matbetu:

 

Budowa Politechnika Poznańska

Seminarium Wielkopolskie dla architektów

15 listopada razem z naszą marką Matdeco wystawialiśmy się na Seminarium Wielkopolskie dla architektów, architektów wnętrz, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych w IBB Andersia Hotel w Poznaniu organizowane przez Millenium Gazetę Budowlaną ( www.magazynbudowlany.pl ). Frekwencja była bardzo duża a zainteresowanie naszymi produktami przerosło nasze oczekiwania 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Matdeco – beton architektoniczny – unikatowe elementy dekoracyjne wykorzystywane do aranżacji i wykończeń wnętrz na www.matdeco.pl . 

 

Budowa ul. Św. Marcin

Spotkanie Matdeco z Architektami i Projektantami

Pierwszy raz w historii firmy zawitali do nas młodzi Architekci i Projektanci aby zobaczyć nową markę – Matdeco, zajmującą się produkcją elementów z betonu architektonicznego. Wspólnie z  Delighting Poland – lider branży oświetlenia dekoracyjnego oraz MBS – hurtownią frontów stworzyliśmy spotkanie które mamy nadzieję w przyszłości powtarzać!

http://matdeco.pl/

http://frontybrw.pl/

http://www.ddclighting.pl/

 

 

Talex Open 2017

Już tradycją jest że firma Matbet wpiera turniej tenisowy Talex Open, były to XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Poznań 19.08 – 27.08 .

Rozstawiony z numerem 3, reprezentant Niemiec Mats Moraing triumfował w zakończonych właśnie XVIII Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski w Tenisie – Talex Open 2017. W finałowej rozgrywce pokonał on turniejową „jedynkę” Zdenka Kolara (Czechy) 7/6(5) 6/4.

 

2016

Kalendarz 2016

Podróże po kontynentach i krajach.
 
Na Nowy Rok 2016  tradycyjnie Matbet
wydał kolejny kalendarz z cyklu
“podróże po kontynentach i krajach”.
Tematem obecnej edycji jest BRAZYLIA

Matbet współpracuje z Kółkiem Naukowym Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej

KNSB Politechnika Poznańska.
 
Od pewnego czasu firma Matbet współpracuje z Kółkiem Naukowym Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Prężnie
działające stowarzyszenie ma dużo pomysłów, które systematycznie realizuje. W zeszłym roku głośno o kółku było za sprawą betonowego kajaku, który powstał specjalnie na zawody w Niemczech. Nasza ubiegłoroczna współpraca rozpoczęła się od dostarczenia przez naszą firmę 2 ton kruszywa, które były ykorzystane podczas badań laboratoryjnych.
https://www.facebook.com/kruszywo
 
Natomiast na Święta stworzyliśmy razem betonową choinkę, która stanęła na korytarzu Wydziału Budownictwa Lądowego.
 
A to dopiero początek naszej współpracy z Kółkiem!

Wielkanoc

XVII Festiwal Sztuki Naszych Dzieci

Nasza firma w ramach działalności
charytatywnej jest jednym ze sponsorów
XVII Festiwalu Sztuki Naszych Dzieci,
który odbędzie się 5 kwietnia 2016 roku
w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek
w Poznaniu.

MATdeco Piękno ukryte w betonie

Stosowanie przez firmę Matbet technologii betonu samozagęszczalnego SCC sprawiło, że daliśmy upust fantazji i jako ofertę uzupełniającą – pod szyldem MATdeco – proponujemy odkrycie trwałego betonowego piękna w postaci materiałów dekoracyjnych! Nasza oferta już jest spora, ale przewidujemy kolejne wzory. Betonowe figurki, donice i gadżety można świetnie wykorzystać jako elementy wystawy sklepowej, w ogrodzie, w przestrzeni miejskiej lub jako dekorację w zakresie architektury wnętrz, itp. Można pozostawić je w strukturze naturalnego betonu lub fantazyjnie pomalować. Jedno jest pewne: beton zaskoczy Was swoją lekkością!
Piękny slogan głosi, że „granicą naszych możliwości jest granicanaszych marzeń” – a zatem od Państwa zależy gdzie i jak wykorzystacie oferowane przez MATdeco betonowe dekoracje.
 
 
 
 

BUDMIKA

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność goszczenia na Politechnika Poznańska jako sponsorzy w ramach Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej Budmika 2016. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych tego typu wydarzeń w Polsce, organizowanym przez studentów kół naukowych Politechniki Poznańskiej. Konferencja odbywała się 20-22 kwietnia na kampusie Piotrowo w Poznaniu, prawie 200 osób, z całej Polski wygłaszało swoje prelekcje, w której mogli uczestniczyć zaproszeni goście, studenci jak i wszyscy zainteresowani tematyką budownictwa. Podczas przerw w specjalnie przygotowanych na tą okazję stoiskach sponsorzy mogli przedstawić swój asortyment i podzielić się nim z nowym pokoleniem inżynierów.Bardzo dziękujemy KNSB Politechnika Poznańska za zaproszenie do współpracy, wszystko wypadło idealnie i już się nie możemy doczekać Budmiki w 2018 roku!

Talex Open 2016

 
 
 
 
 
 
Talex Open 2016 XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Poznań 20.08 – 28.08 . Matbet sponsor oficjalny.
 

BRĄZOWY MEDAL ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż,
Uchwałą Prezydium Zarządu Oddział
Wojewódzkiego Związku OSR RP woj.
wielkopolskiego, nasz Prezes – Tomasz
Banaszyk,  został odznaczony
BRĄZOWYM MEDALEM
ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA .

2015

Wielkanoc 2015

Zalety naszych produktów

Zasady współpracy z partnerami handlowymi

Szanowni Państwo,

 

w związku ze stałym dążeniem naszej firmy do ciągłej poprawy jakości współpracy z naszymi partnerami biznesowymi oraz budowaniu przejrzystych a przede wszystkich przyjaznych relacji z naszymi klientami i kontrahentami Matbet – Beton w ramach realizacji projektu „Społeczna odpowiedzialność biznesu” wdrożył zasady współpracy z partnerami handlowymi, które zawierają kluczowe zasady naszej pracy i współpracy z podmiotami zewnętrznymi oparte o etykę naszej działalności.
 
Matbet – Beton to firma odpowiedzialna społecznie, której podstawą działania jest współpraca oparta na zaufaniu i partnerstwie. W niniejszym dokumencie pokazujemy Państwu zasady współpracy z naszymi partnerami handlowymi i związane z nimi nasze zobowiązania oraz oczekiwania wobec partnerów biznesowych. Broszura jest skierowana do wszystkich partnerów biznesowych celem zachęcenia do ścisłej współpracy.
Zapraszamy serdecznie!                  
        

Budowa wiaduktu drogowego w Łęczycy droga 430

System PERFECT

Odbudowa korony jeziora Czaica Dużana terenie poligonu Biedrusko

Boże Narodzenie