Matbet » News

News

2017

Seminarium Wielkopolskie dla architektów

15 listopada razem z naszą marką Matdeco wystawialiśmy się na Seminarium Wielkopolskie dla architektów, architektów wnętrz, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych w IBB Andersia Hotel w Poznaniu organizowane przez Millenium Gazetę Budowlaną ( www.magazynbudowlany.pl ). Frekwencja była bardzo duża a zainteresowanie naszymi produktami przerosło nasze oczekiwania 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Matdeco – beton architektoniczny – unikatowe elementy dekoracyjne wykorzystywane do aranżacji i wykończeń wnętrz na www.matdeco.pl . 

 

Spotkanie Matdeco z Architektami i Projektantami

Pierwszy raz w historii firmy zawitali do nas młodzi Architekci i Projektanci aby zobaczyć nową markę – Matdeco, zajmującą się produkcją elementów z betonu architektonicznego. Wspólnie z  Delighting Poland – lider branży oświetlenia dekoracyjnego oraz MBS – hurtownią frontów stworzyliśmy spotkanie które mamy nadzieję w przyszłości powtarzać!

http://matdeco.pl/

http://frontybrw.pl/

http://www.ddclighting.pl/

 

 

XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017

Nasze wyroby w roli głównej na stoisku stowarzyszenia do którego należymy SPEBK (www.spebk.pl) na XXV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 które odbywały się 17-19 maja w Bydgoszczy.

 

Nowa przestrzeń produkcyjna dla Matdeco

Wielkanoc 2017

Życzymy Państwu, aby Święta Wielkanocne były czasem spędzonym w rodzinnym gronie. Niech napełnią Państwa radością, szczęściem i dostarczą energii do dalszej pracy.

 

Wesołego Alleluja !

 

-Matbet Team

 

XVIII Festiwal Sztuki Naszych Dzieci

Firma Matbet jak co roku od wielu, wielu lat pomogła w organizacji już XVIII Festiwalu Sztuki Naszych Dzieci tworzonego przez nauczycieli z  Zespołu Szkół  Specjalnych nr 105 w Poznaniu. Prawie 200 uczestników zaprezentowało się na zamkowej scenie w CK Zamku. Festiwal ma charakter przeglądu twórczości artystycznej dzieci i młodzieży z różnego rodzaju niepełnosprawnością (niepełnosprawni ruchowo, umysłowo, niewidzący, niesłyszący).
Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na stronie Głosu Wielkopolskiego:

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/festiwal-sztuki-naszych-dzieci-byla-radosc-i-lzy-wzruszenia-zdjecia,11953414/

Matbet dla WOŚP

Firma Matbet dołożyła swoją cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazaliśmy do Tarnowa Podgórnego na licytację nasze donice i lampy z Matdeco. Betonowe elementy zostały zlicytowane. Wszystkim szczęśliwcom posiadającym nasze produkty bardzo dziękujemy !

Kalendarz 2017

 
Podróże po kontynentach i krajach.
 
Na Nowy Rok 2017  tradycyjnie Matbet
wydał kolejny kalendarz z cyklu
„podróże po kontynentach i krajach”.
Tematem obecnej edycji jest AUSTRALIA

2016

Kalendarz 2016

Podróże po kontynentach i krajach.
 
Na Nowy Rok 2016  tradycyjnie Matbet
wydał kolejny kalendarz z cyklu
„podróże po kontynentach i krajach”.
Tematem obecnej edycji jest BRAZYLIA

Matbet współpracuje z Kółkiem Naukowym Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej

KNSB Politechnika Poznańska.
 
Od pewnego czasu firma Matbet współpracuje z Kółkiem Naukowym Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Prężnie
działające stowarzyszenie ma dużo pomysłów, które systematycznie realizuje. W zeszłym roku głośno o kółku było za sprawą betonowego kajaku, który powstał specjalnie na zawody w Niemczech. Nasza ubiegłoroczna współpraca rozpoczęła się od dostarczenia przez naszą firmę 2 ton kruszywa, które były ykorzystane podczas badań laboratoryjnych.
https://www.facebook.com/kruszywo
 
Natomiast na Święta stworzyliśmy razem betonową choinkę, która stanęła na korytarzu Wydziału Budownictwa Lądowego.
 
A to dopiero początek naszej współpracy z Kółkiem!

Wielkanoc

XVII Festiwal Sztuki Naszych Dzieci

Nasza firma w ramach działalności
charytatywnej jest jednym ze sponsorów
XVII Festiwalu Sztuki Naszych Dzieci,
który odbędzie się 5 kwietnia 2016 roku
w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek
w Poznaniu.

MATdeco Piękno ukryte w betonie

Stosowanie przez firmę Matbet technologii betonu samozagęszczalnego SCC sprawiło, że daliśmy upust fantazji i jako ofertę uzupełniającą – pod szyldem MATdeco – proponujemy odkrycie trwałego betonowego piękna w postaci materiałów dekoracyjnych! Nasza oferta już jest spora, ale przewidujemy kolejne wzory. Betonowe figurki, donice i gadżety można świetnie wykorzystać jako elementy wystawy sklepowej, w ogrodzie, w przestrzeni miejskiej lub jako dekorację w zakresie architektury wnętrz, itp. Można pozostawić je w strukturze naturalnego betonu lub fantazyjnie pomalować. Jedno jest pewne: beton zaskoczy Was swoją lekkością!
Piękny slogan głosi, że „granicą naszych możliwości jest granicanaszych marzeń” – a zatem od Państwa zależy gdzie i jak wykorzystacie oferowane przez MATdeco betonowe dekoracje.
 
 
 
 

BUDMIKA

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność goszczenia na Politechnika Poznańska jako sponsorzy w ramach Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej Budmika 2016. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych tego typu wydarzeń w Polsce, organizowanym przez studentów kół naukowych Politechniki Poznańskiej. Konferencja odbywała się 20-22 kwietnia na kampusie Piotrowo w Poznaniu, prawie 200 osób, z całej Polski wygłaszało swoje prelekcje, w której mogli uczestniczyć zaproszeni goście, studenci jak i wszyscy zainteresowani tematyką budownictwa. Podczas przerw w specjalnie przygotowanych na tą okazję stoiskach sponsorzy mogli przedstawić swój asortyment i podzielić się nim z nowym pokoleniem inżynierów.Bardzo dziękujemy KNSB Politechnika Poznańska za zaproszenie do współpracy, wszystko wypadło idealnie i już się nie możemy doczekać Budmiki w 2018 roku!

Talex Open 2016

 
 
 
 
 
 
Talex Open 2016 XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Poznań 20.08 – 28.08 . Matbet sponsor oficjalny.
 

BRĄZOWY MEDAL ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż,
Uchwałą Prezydium Zarządu Oddział
Wojewódzkiego Związku OSR RP woj.
wielkopolskiego, nasz Prezes – Tomasz
Banaszyk,  został odznaczony
BRĄZOWYM MEDALEM
ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA .

2015

Wielkanoc 2015

Zalety naszych produktów

Zasady współpracy z partnerami handlowymi

Szanowni Państwo,

 

w związku ze stałym dążeniem naszej firmy do ciągłej poprawy jakości współpracy z naszymi partnerami biznesowymi oraz budowaniu przejrzystych a przede wszystkich przyjaznych relacji z naszymi klientami i kontrahentami Matbet – Beton w ramach realizacji projektu „Społeczna odpowiedzialność biznesu” wdrożył zasady współpracy z partnerami handlowymi, które zawierają kluczowe zasady naszej pracy i współpracy z podmiotami zewnętrznymi oparte o etykę naszej działalności.
 
Matbet – Beton to firma odpowiedzialna społecznie, której podstawą działania jest współpraca oparta na zaufaniu i partnerstwie. W niniejszym dokumencie pokazujemy Państwu zasady współpracy z naszymi partnerami handlowymi i związane z nimi nasze zobowiązania oraz oczekiwania wobec partnerów biznesowych. Broszura jest skierowana do wszystkich partnerów biznesowych celem zachęcenia do ścisłej współpracy.
Zapraszamy serdecznie!                  
        

Budowa wiaduktu drogowego w Łęczycy droga 430

System PERFECT

Odbudowa korony jeziora Czaica Dużana terenie poligonu Biedrusko

Boże Narodzenie