Matbet » News

News

2017

Boże Narodzenie 2017

MATBET ZWIERZAKOM

Miesiąc grudzień jest czasem, kiedy przygotowujemy się na Boże Narodzenie, ale też bardziej niż zwykle pamiętamy i pomagamy tym, którzy potrzebują naszej pomocy a sami nie mogą się o nią upomnieć. Dlatego już 3 raz z rzędu pragniemy zaangażować się w pomoc i prosić Was, żebyście okazali swoją szczodrość wobec tych najmniejszych – zwierzaków.

Jako cegiełkę przekazujemy nasz wspaniały kalendarz na rok 2018.

Jak zaangażować się w akcję?
Wpłatą na konto fundacji 30 zł ( to jest kwota minimalna, ale można przeznaczyć więcej ) i przesłaniem potwierdzenia na maila
biuro@matbet.pl wraz z danymi do wysyłki. A my w zamian wysyłamy Wam nasz kalendarz.

Liczymy, że bardzo chętnie i szczodrze wesprzecie naszą akcję !

Z góry dziękujemy w imieniu swoim i fundacji za okazane serce zwierzakom 🙂

Dane do przelewu:
Fundacja NaszeZoo.pl
ul. Kopanina 54/56, 60-105 Poznań
BZ WBK 87 1090 1463 0000 0001 3309 2844
w tytule: „MATBET ZWIERZAKOM”

 

Budowa Politechnika Poznańska

Seminarium Wielkopolskie dla architektów

15 listopada razem z naszą marką Matdeco wystawialiśmy się na Seminarium Wielkopolskie dla architektów, architektów wnętrz, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych w IBB Andersia Hotel w Poznaniu organizowane przez Millenium Gazetę Budowlaną ( www.magazynbudowlany.pl ). Frekwencja była bardzo duża a zainteresowanie naszymi produktami przerosło nasze oczekiwania 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Matdeco – beton architektoniczny – unikatowe elementy dekoracyjne wykorzystywane do aranżacji i wykończeń wnętrz na www.matdeco.pl . 

 

Budowa ul. Św. Marcin

Spotkanie Matdeco z Architektami i Projektantami

Pierwszy raz w historii firmy zawitali do nas młodzi Architekci i Projektanci aby zobaczyć nową markę – Matdeco, zajmującą się produkcją elementów z betonu architektonicznego. Wspólnie z  Delighting Poland – lider branży oświetlenia dekoracyjnego oraz MBS – hurtownią frontów stworzyliśmy spotkanie które mamy nadzieję w przyszłości powtarzać!

http://matdeco.pl/

http://frontybrw.pl/

http://www.ddclighting.pl/

 

 

Talex Open 2017

Już tradycją jest że firma Matbet wpiera turniej tenisowy Talex Open, były to XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Poznań 19.08 – 27.08 .

Rozstawiony z numerem 3, reprezentant Niemiec Mats Moraing triumfował w zakończonych właśnie XVIII Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski w Tenisie – Talex Open 2017. W finałowej rozgrywce pokonał on turniejową „jedynkę” Zdenka Kolara (Czechy) 7/6(5) 6/4.

 

XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017

Nasze wyroby w roli głównej na stoisku stowarzyszenia do którego należymy SPEBK (www.spebk.pl) na XXV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 które odbywały się 17-19 maja w Bydgoszczy.

 

2016

Kalendarz 2016

Podróże po kontynentach i krajach.
 
Na Nowy Rok 2016  tradycyjnie Matbet
wydał kolejny kalendarz z cyklu
„podróże po kontynentach i krajach”.
Tematem obecnej edycji jest BRAZYLIA

Matbet współpracuje z Kółkiem Naukowym Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej

KNSB Politechnika Poznańska.
 
Od pewnego czasu firma Matbet współpracuje z Kółkiem Naukowym Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Prężnie
działające stowarzyszenie ma dużo pomysłów, które systematycznie realizuje. W zeszłym roku głośno o kółku było za sprawą betonowego kajaku, który powstał specjalnie na zawody w Niemczech. Nasza ubiegłoroczna współpraca rozpoczęła się od dostarczenia przez naszą firmę 2 ton kruszywa, które były ykorzystane podczas badań laboratoryjnych.
https://www.facebook.com/kruszywo
 
Natomiast na Święta stworzyliśmy razem betonową choinkę, która stanęła na korytarzu Wydziału Budownictwa Lądowego.
 
A to dopiero początek naszej współpracy z Kółkiem!

Wielkanoc

XVII Festiwal Sztuki Naszych Dzieci

Nasza firma w ramach działalności
charytatywnej jest jednym ze sponsorów
XVII Festiwalu Sztuki Naszych Dzieci,
który odbędzie się 5 kwietnia 2016 roku
w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek
w Poznaniu.

MATdeco Piękno ukryte w betonie

Stosowanie przez firmę Matbet technologii betonu samozagęszczalnego SCC sprawiło, że daliśmy upust fantazji i jako ofertę uzupełniającą – pod szyldem MATdeco – proponujemy odkrycie trwałego betonowego piękna w postaci materiałów dekoracyjnych! Nasza oferta już jest spora, ale przewidujemy kolejne wzory. Betonowe figurki, donice i gadżety można świetnie wykorzystać jako elementy wystawy sklepowej, w ogrodzie, w przestrzeni miejskiej lub jako dekorację w zakresie architektury wnętrz, itp. Można pozostawić je w strukturze naturalnego betonu lub fantazyjnie pomalować. Jedno jest pewne: beton zaskoczy Was swoją lekkością!
Piękny slogan głosi, że „granicą naszych możliwości jest granicanaszych marzeń” – a zatem od Państwa zależy gdzie i jak wykorzystacie oferowane przez MATdeco betonowe dekoracje.
 
 
 
 

BUDMIKA

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność goszczenia na Politechnika Poznańska jako sponsorzy w ramach Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej Budmika 2016. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych tego typu wydarzeń w Polsce, organizowanym przez studentów kół naukowych Politechniki Poznańskiej. Konferencja odbywała się 20-22 kwietnia na kampusie Piotrowo w Poznaniu, prawie 200 osób, z całej Polski wygłaszało swoje prelekcje, w której mogli uczestniczyć zaproszeni goście, studenci jak i wszyscy zainteresowani tematyką budownictwa. Podczas przerw w specjalnie przygotowanych na tą okazję stoiskach sponsorzy mogli przedstawić swój asortyment i podzielić się nim z nowym pokoleniem inżynierów.Bardzo dziękujemy KNSB Politechnika Poznańska za zaproszenie do współpracy, wszystko wypadło idealnie i już się nie możemy doczekać Budmiki w 2018 roku!

Talex Open 2016

 
 
 
 
 
 
Talex Open 2016 XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Poznań 20.08 – 28.08 . Matbet sponsor oficjalny.
 

BRĄZOWY MEDAL ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż,
Uchwałą Prezydium Zarządu Oddział
Wojewódzkiego Związku OSR RP woj.
wielkopolskiego, nasz Prezes – Tomasz
Banaszyk,  został odznaczony
BRĄZOWYM MEDALEM
ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA .

2015

Wielkanoc 2015

Zalety naszych produktów

Zasady współpracy z partnerami handlowymi

Szanowni Państwo,

 

w związku ze stałym dążeniem naszej firmy do ciągłej poprawy jakości współpracy z naszymi partnerami biznesowymi oraz budowaniu przejrzystych a przede wszystkich przyjaznych relacji z naszymi klientami i kontrahentami Matbet – Beton w ramach realizacji projektu „Społeczna odpowiedzialność biznesu” wdrożył zasady współpracy z partnerami handlowymi, które zawierają kluczowe zasady naszej pracy i współpracy z podmiotami zewnętrznymi oparte o etykę naszej działalności.
 
Matbet – Beton to firma odpowiedzialna społecznie, której podstawą działania jest współpraca oparta na zaufaniu i partnerstwie. W niniejszym dokumencie pokazujemy Państwu zasady współpracy z naszymi partnerami handlowymi i związane z nimi nasze zobowiązania oraz oczekiwania wobec partnerów biznesowych. Broszura jest skierowana do wszystkich partnerów biznesowych celem zachęcenia do ścisłej współpracy.
Zapraszamy serdecznie!                  
        

Budowa wiaduktu drogowego w Łęczycy droga 430

System PERFECT

Odbudowa korony jeziora Czaica Dużana terenie poligonu Biedrusko

Boże Narodzenie